Chytré pracoviště na míru

Navrhneme a vyrobíme chytré pracovní místo pro váš sklad, výrobu či eshop. Zdravé a efektivní. Stvořené pro každodenní práci.

#chytrepracoviste

Kompletní pracovní místa určená pro dnešní dobu

____

Moderní pracoviště dnešní doby se vyznačují ergonomickým uspořádáním prostoru, umožňujícím snadnou obsluhu při plnění všech pracovních úkolů. Při jeho výrobě myslíme na co nejzdravější a nejjednodušší využití celého prostoru tak, aby pracovníci měli vždy vše podstatné při ruce.

Pro menší i velké provozy

___

Naší specializací je výroba na míru. Nezáleží na tom, zda potřebujete jeden kompletně vybavený balící stůl pro váš začínající eshop nebo sadu stolů pro vaší expediční linku. Vašim potřebám se budeme věnovat vždy s náležitou péčí tak, abychom podpořili vaše skutečné potřeby a pomohli vašemu růstu.

Detaily a technologie

___

Součástí naší nabídky je výběr nejnovějších doplňků a technologií, které vašem provozu využijete, počínaje antistatickými deskami, elektrickými, nabíjecími a internetovými rozvody konče.

Spolupracujeme s předními dodavateli technologických prvků, takže vaše pracoviště může být postaveno dle posledních trendů.

Připravíme vás na budoucnost

Pojďme společně probrat, kam míříte se svou firmou, jakou budoucnost očekáváte a jaké nástroje budete potřebovat pro svůj tým.
Naši designéři vaše požadavky zpracují a navrhnou řešení, které vaše plány podpoří.

Máte otázky?

Jaké je základní provedení stolu?

Základní stůl je v rozměrech 180 x 80 cm a výškou 170 cm.

Konstrukce stolu je z pevných ocelových dílů s nosností 200 kg. Pracovní deska je z kvalitního lamina.

Je stoly možno opatřit doplňky na míru?

Ano, je to dokonce žádoucí. Nikdo nemá stejné potřeby, proto základní sestavu upravujeme jak rozměrově, tak vybavením a dalším rozšířením přesně dle potřeby. 

Stůl může být vybaven vyklápěcím osvětlením, 6-ti zásuvkovým kontejnerem, hliníkovým rozvaděčovým kanálem osazeným zásuvkami vypínači pro zásuvky, centrálním vypínačem pro osvětlení a USB vstupem.

Výsledná sestava je dodávána dle předem schváleného 3D návrhu a kalkulace.

Jaký je výběr materiálů?

Pracujeme prakticky se všemi materiály dostupnými na trhu, jako je ocel, dřevo, lamino, nerez, plast, laminát, sklo.

Výběr materiálů záleží na potřebách a využití celého pracoviště. 

Poskytujete poradenství a servis?

Ano, našim základním cílem je, aby pracovní místo sloužilo svému majiteli. Proto je prvotní konzultace automatickou součástí služby. Poradíme s výběrem vhodných materiálů, poskytneme 3D vizualizaci a kalkulaci.

Následně samozřejmě poskytujeme servis v případě např. změny využívání stolu nebo potřebě doplnění výbavy.